Słońce, plaża, woda i… mata!

Opublikowane 2019-07-04

Słońce, plaża, woda i… mata!

Galeria zdjęć z pierwszych dni Wczasów z Aikido Kołatka 2019.

Tak spędzamy początek wakacji na Wczasach z Aikido w Kołatce. Wypoczywamy w sposób aktywny, zażywając wszelkich przyjemności lata.

Aikido uczy Nas, że na przeciwnika najlepsza jest dobra technika. Naszym sposobem na niemiłosierny upał i żar lejący się z nieba są kąpiele w chłodnej wodzie. A kiedy się tak ochłodzimy to zabieramy się za tworzenie zamków z piasku, rzeźb i instalacji z trawy, wody i patyków. Każdy bierze udział w zabawie! Łączymy się w drużyny bo razem jesteśmy w stanie zdziałać więcej. Jak dobrze spędza się czas z dala od komputera i internetu :).

Jednak nie myślcie, że na Wczasach z Aikido tylko się lenimy. Treningi z bronią i treningi na macie są stałym punktem każdego dnia. To na nich dzieje się prawdziwa akacja. Pod czujnym okiem Senseia Piotra i przy wsparciu sempaiów Marcina, Adama i Karola, Stacha i Oli, oraz mistrzów Irka i Waldka z Aikido Świnoujście szlifujemy nasze techniki w przygotowaniu do egzaminów na koniec obozu. Pot leje się z czoła ale my nie zwracamy na to uwagi. Łyk wody w przerwie, krótki odpoczynek i ćwiczymy dalej.

Dziękujemy Tomkowi za uwiecznienie tych wspaniałych chwil na zdjęciach.

Tak wyglądają Nasze Wakacje z Aikido, a to jeszcze nie koniec!