Polowe treningi Aikido Jo – czwartek 21 maja

Opublikowane 2020-05-18

Mamy ogromną radość zaprosić Was już w najbliższy czwartek 21 maja na pierwsze po długiej przerwie zajęcia Aikido – treningi z bronią Aikido Jo!
Chociaż ograniczenia związane z pandemią koronawirusa są coraz łagodniejsze, my wciąż trzymamy bezpieczny dystans, tak istotny w Aikido jak i obecnie na co dzień.
Stąd też zachęcamy Was do wzięcia udziału w jednym z dwóch treningów z bronią – Aikido Jo, który idealnie pozwali nam ten dystans ćwiczyć poprzez odpowiednie formy i techniki.

Uwaga: treningi odbędą się na boisku do siatkówki za szkołą liceum nr VII. Szkoła Aikido i budynek szkoły będą zamknięte – wszyscy chętni do wzięcia udziału w treningu proszeni są przyjście przebranym w strój sportowy lub kimono. Do treningu potrzebna jest również broń jo – drewniany, gładki kij o długości pod-pachę.

Przed treningiem sensei Piotr zdezynfekuje każdemu uczestnikowi dłonie.

Pierwsze trening przewidziany jest dla dorosłych i młodzieży, drugi dla zaawansowanych. Dzieci, które mają już za sobą swój pierwszy trening Aikido Jo również mogą przyjść na zajęcia dla początkujących dorosłych.

  • 18:00 – 19:00 – trening Aikido Jo dla dorosłych, młodzieży i ćwiczących z bronią dzieci
  • 19:00 – 20:00 – trening Aikido Jo dla zaawansowanych

Do zobaczenia na boisku 🙂