Egzaminy na stopnie dziecięce i dorosłych – piątek 14 czerwca

Opublikowane 2019-05-31

Tradycyjnie na zakończenie roku szkolnego w Szkole Aikido odbędą się egzaminy na stopnie kyu dla dzieci i dorosłych. W tym roku sensei Piotr zaplanował sesję egzaminacyjną na piątek 14 czerwca.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do przystąpienia do egzaminów – wytyczanie i osiąganie celów jest niezbędne do rozwoju i satysfakcji z treningów. Kto z nas nie chciałby nosić hakamy, być nazywany sempaiem czy nawet mieć czarny mistrzowski pas. Nie jeden Młody Samuraj maży o tej kolorowej naszywce, która symbolizuje kolejny stopień wtajemniczenia w technikach Aikido. Pamiętajcie – nawet sensei musiał zdać na 12 kyu!

Uwaga. Warunkiem koniecznym przystąpienia do egzaminu na wybrany stopień jest zdanie egzaminu próbnego u senseia Piotra i wpisaniem się na listę egzaminacyjną. Z prośbą o egzamin próbny można zwrócić się do senseia przed lub w czasie treningu.

Listę wymagań na każdy stopień możecie znaleźć na naszej stronie (Menu główne -> Szkoła -> Wymagania egzaminacyjne).

Osoby jadące na Wczasy z Aikido „Kołatka 2019” zdają egzaminy próbne i właściwe na wyjeździe.

Egzaminy na stopnie dziecięce, od 12 do 7 kyu włącznie są bezpłatne.

Egzaminy na stopnie dla starszych, od 6 kyu włącznie są płatne. Koszt egzaminu jest zależy od wysokości stopnia – szczegółowe informacje u senseia.

Nie dajcie się opanować strachowi! Zwalczcie wewnętrznego lenia! Przystąpcie do egzaminu!