Dziękujemy za cały rok 18/19!

Opublikowane 2019-06-20

Wczoraj odbyły się ostatnie treningi w Roku Szkolnym 2018/2019. Korzystając z okazji chcemy Wam podziękować za 10 miesięcy wypełnione wspólnymi treningami, seminariami i wydarzeniami, w których mieliśmy okazję razem uczestniczyć. Nasza społeczność staje się coraz większa i cieszymy się, że Szkoła Aikido prowadzona przez senseia Piotra Kirmiela ma tak wiele do zaoferowania.

W tym roku uczyliśmy się i bawiliśmy na licznych treningach Aikido, Aikido Jo i Aiki-jutsu, uczestniczyliśmy w seminariach z mistrzami o międzynarodowej klasie, sensei Nebim Vural i sensei Stephanem Benedettim, wzięliśmy udział w licznych pokazach, wydarzeniach sportowych i jubileuszach szkół walki. Mieliśmy okazję gościć w Naszej Szkole mistrzów innych sztuk walk podczas gościnnych treningów Kung Fu poprowadzony przez Sebastiana Leśniara i Brazylijskiego Jiu Jitsu przez sensei Piotra Firleja.Kolejny rok doskonaliliśmy sztukę japońskiej szermierki Iaido pod okiem Krzysztofa Kaliciaka. Zdawaliśmy egzaminy na wyższe stopnie w sesji zimowej i letniej, wspólnie ćwiczyliśmy na seminarium Bożonarodzeniowym. Byliśmy gośćmi w Aikido Świnoujście, gdzie sensei Piotr poprowadził seminarium.

Krótko pisząc wiele się w tym roku wydarzyło, a to jeszcze nie koniec! Za tydzień zaczynamy Wczasy z Aikido na których będzie Nas czekać zabawa, treningi i egzaminy na nowe stopnie.

Dziękujmy Wam wszystkim za wspólnie spędzony czas! Życzymy udanych wakacji i wypoczynku!
Do zobaczenia na macie!